DSC 2098DSC 2103mt171110 MOSSDECOR DONPLAST 0011

O FIRMIE:

Don-Plast to zespół doświadczonych, energetycznych i zaangażowanych pracowników o ponad dwudziestoośmioletnim doświadczeniu. Działamy od roku 1989 i szczycimy się być uważanymi za jedną z większych marek wśród producentów artykułów dekoracyjnych z tworzyw sztucznych do wystroju mieszkań, ogrodów i balkonów na rynku polskim.
Z roku na rok, także dzięki prezentacji i obecności na targach targach ogrodniczych i architektury krajobrazu w Polsce (Poznań) i w Niemczech (Kolonia) GARDENIA i spoga gafa -, zyskujemy kolejnych klientów w Polsce i za granicą oraz stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni. Szczycimy się bardzo wysokiej jakości asortymentem, zadowalającym gusta najbardziej wymagających nabywców. Dbamy aby nasz asortyment był stale poszerzany a produkty wyznaczały nowe trendy, cechując się świeżością i funkcjonalnością wzorów i kolorystyki.

CO PRODUKUJEMY:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysmakowane doniczki, które na pierwszy rzut oka łudząco udają ceramikę oraz szkło, jak i podstawki, misy, miski, flakony na kwiaty i zioła a także ikebany.
Z powodzeniem znajdują zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach i okolicznościach od chrztu, przez ślub i święta okolicznościowe po wystrój płyty nagrobnej. Żywa i zróżnicowana kolorystyka zachęca do korzystania z naszych rozwiązań o multifunkcjonalnym zastosowaniu. Dzisiejsza osłonka na doniczkę z bazylią jutro świetnie sprawdzi się jako stroik ze świeżymi kwiatami na stole z okazji świętowania urodzin. Bardzo nas cieszy możliwość zaoferowania Państwu bogatego wyboru wśród form, kolorów i rozmiarów.
Zapraszamy gorąco do przejrzenia galerii zdjęć, w której prezentujemy nasze wyroby wraz aranżacją i propozycjami zastosowań.

JAK DZIAŁAMY

Dokładamy wszelkich starań, by być dla Państwa partnerem pierwszego wyboru i kontaktu. Zespół doświadczonych pracowników służy radą i pomocą przy składaniu zamówień. Każdy odbiorca może liczyć w naszej firmie na indywidualne podejście i elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny. Dysponujemy własnym zapleczem magazynowo-logistycznym, co pozwala nam na zapewnienie szybkiej i terminowej realizacji zamówień. Wygodny odbiór zamówień przez klientów zapewnia dogodna lokalizacja naszej firmy.

NASZE MOCNE STRONY:

  • ATRAKCYJNE CENY
  • DUŻY ASORTYMENT STAŁYCH PRODUKTÓW ORAZ LICZNE NOWOŚCI
  • SZEROKA GAMA KOLORYSTYCZNA
  • DOGODNE WARUNKI WSPÓŁPRACY
  • TERMINOWOŚĆ
  • ELASTYCZNE PODEJŚCIE DO ODBIORCÓW
  • WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKOWANYCH ARTYKUŁÓW
  • ZESPÓŁ PRACOWNIKÓW Z DOŚWIADCZENIEM
  • SILNE ZAPLECZE MAGAZYNOWO-LOGISTYCZNE
  • DOGODNA LOKALIZACJA

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania zachęcając do współpracy z nami!

NOWOŚCI
nowosci
 
DONICZKI
doniczki
 
DONICZKI WISZĄCE
doniczki wiszace
 
PODSTAWKI
podstawki
 
MISKI I KOMPLETY
miski
 
FLAKONY
flakony
 
KOLEKCJA BOŻONARODZ.
kolekcja
 
KOLEKCJA WIELKANOCNA
kolekcja
 

Copyright 2017 by Don-Plast

Created by Krzysztof Król

Zasady zachowania prywatności